HONORUJEMY ZASŁUŻONYCH

 

W rejonie Chynowa w powiecie grójeckim działa duża grupa sympatyków i zasłużonych dla Sekcji Polskiej IPA. Dzień Święta Niepodległości umożliwił spotkanie przedstawicieli IPA Radom
z tymi osobami w pełnym gronie. Na co dzień wszyscy pracują prowadząc własne firmy lub piastując odpowiedzialne funkcje.

Okazją do zorganizowania takiego spotkania było wręczenie odnowionych legitymacji zasłużonym kol. Wojciechowi Włodarskiemu i kol. Adamowi Jędrzejczykowi. W spotkaniu zorganizowanym w Chynowie i przygotowanym przez gospodarzy uczestniczyli z Regionu IPA Radom kol. kol. Maciej Szlacheta, Zbyszek Baran i Adam Bajbak, a ze strony zasłużonych Jolanta Sowa, Robert Kowalczyk, Zbigniew i Paweł Altawęgier. Nie zabrakło również sympatyków stowarzyszenia kol. Zbigniewa Sobieraja i Sławomira Kędzierskiego, którzy przyglądając się naszej działalności wspomagają ją w miarę swoich możliwości, starając się w niej uczestniczyć.

Korzystając z okazji podziękowaliśmy za wsparcie i pomoc w dotychczasowej działalności. W czasie rozmów przedstawiliśmy zamierzenia związane z przygotowaniami do jubileuszu XX-lecia Regionu IPA Radom. Otrzymaliśmy zapewnienia o dalszym wsparciu naszej działalności oraz pomocy w przygotowaniach i organizacji jubileuszu.

Tekst i Foto: Adam Bajbak

 

  • adam
  • adam_i_wojtek
  • wojtek

Copyright 2018 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon