Aktualności

OSTATNIE POŻEGNANIE KOL. ZBYSZKA SOBIERAJSKIEGO 18 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

W chwilach takich, jak ta, pewny jestem tylko jednego, że Bóg nie mógł już dłużej czekać. Dlatego właśnie tak niespodziewanie zabrał nam Zbyszka Sobierajskiego.

Czytaj więcej...

ĆWIERĆ MARATON BIEGOWY Z IPA PŁOCK

16 września 2017 roku na terenie Płocka, wśród pięknych zabytków miasta i nabrzeża rzeki Wisły odbył się ćwierć maraton biegowy upamiętniający jubileusz 25 lecia powstania IPA w Płocku.

Czytaj więcej...

XXV LECIE IPA REGION PŁOCK

     W dniach 7-10 września 2017 roku IPA Region Płock obchodził swój jubileusz 25 lecia powstania. To 4 grudnia 1992 roku z inicjatywy 20 ówczesnych policjantów z KWP i KRP w Płocku powołało do życia Wojewódzką Grupę IPA w Płocku.

     Upamiętniające tę rocznicę obchody jubileuszowe w Płocku rozpoczęły się już w czwartek 7 września, od tradycyjnej już szóstej zbiórki krwi jaka miała miejsce na terenie Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Wieczorem zaś w Hotelu Dębowa Góra koło Płocka, dla przybyłych gości z zagranicy przygotowano kolację, na której Przewodniczący IPA w Płocku kol. Adam Łaszczewski wraz z delegacją powitał wszystkich gości, życząc udanych obchodów jubileuszowych.

Czytaj więcej...

Copyright 2017 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon