Aktualności

POŻEGNANIE LATA 2018

W piękną złota polską jesień, 6 października 2018 roku, pożegnaliśmy lato. Tym razem miejscem akcji było gospodarstwo agroturystyczne Pana Adama Boryczki w Siczkach. Około 30-osobową grupą dostaliśmy się tam dzięki uprzejmości naszego Zasłużonego dla Sekcji Polskiej IPA – Pana Adama Michalczewskiego, który udostępnił nam autobus komunikacji miejskiej. Siczki leżą niedaleko Radomia, więc nasza podróż „na gapę” nie trwała długo. Komu pasowało – dotarł własnym sumptem.

Czytaj więcej...

6. OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI IPA W TENISIE STOŁOWYM UWAŻAMY ZA ZAMKNIĘTE!

Coś dla ciała, coś dla ducha. Służba w mundurze nie musi kojarzyć się tylko ze stresem, ciągłą dyspozycyjnością, przywiązaniem do służbowej komórki i wszechobecną „papierologią”. Każdy człowiek musi mieć jakąś odskocznię, żeby – cóż tu dużo mówić – nie zwariować, a przy tym, żeby nie przenosić swoich służbowych problemów na łono rodziny.

I tu kłania się sport. Gdy wpada się w rutynę treningów i leje się pot, głowa odpoczywa. To zaś można połączyć z działalnością w strukturach Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA, które za jeden z najważniejszych celów postawiło sobie właśnie popularyzowanie aktywności fizycznej.

Czytaj więcej...

ZLOT IPA NA LITWIE, 25-LECIE SEKCJI IPA ESTONII

W dniach 13-15 lipca 2018 r. na Litwie odbył się XXI zlot IPA w miejscowości Jagodinaj koło Kowna organizowany przez Sekcję IPA Litwy. Udział w spotkaniu wzięły delegacje z Czech. Polski, Niemiec, Portugali , USA, Łotwy, Gruzji i Estonii oraz Litwini z różnych regionów tego kraju. Jak zwykle po uroczystym otwarciu spotkania drużyny przystąpiły do rywalizacji sportowej.

Czytaj więcej...

Copyright 2018 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon