Nowy Dwór Mazowiecki

III SPŁYW KAJAKOWY REGION IPA NOWY DWÓR MAZ.

Zarząd Regionu IPA Nowy Dwór Maz. zgodnie z tradycją, już po raz trzeci zorganizował Spływ Kajakowy rzeką Wkrą. W tym roku było nas już 63 osoby. W sobotę 16-tego czerwca b.r. punktualnie o godzinie 9:00 członkowie Regionu IPA Nowy Dwór Maz. wraz z rodzinami i przyjaciółmi spotkali się w miejscowości Śniadówko u naszego kolegi Grzegorza Klata, który organizuje spływy kajakowe po rzece Wkrze.

Czytaj więcej...

IV EDYCJA DRUŻYNOWEGO TURNIEJU PING-PONGA REGION IPA NOWY DWÓR MAZ.

To już czwarty raz, w sobotę 16-tego maja 2015r. o godz. 9:00 sympatycy ping-ponga spotkali się w gościnnej szkole „Piątce” w Nowym Dworze Mazowieckim, na Drużynowym Turnieju w ping-ponga o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Maz.Sali oraz niezbędnego sprzętu użyczył nam Pan Jerzy Kowalik – dyrektor szkoły.

Czytaj więcej...

BAL KARNAWAŁOWY IPA REGION NOWY DWÓR MAZOWIECKI

I doczekaliśmy się, sobota, 14 lutego 2015r. godz. 20:00. To już VI raz spotkaliśmy się na Balu Karnawałowym organizowanym przez Zarząd Regionu IPA Nowy Dwór Maz. w Restauracji „RELAX” u Pana Bogdana Świątka. Tym razem przybyło nas aż 120 osób, które chciały spędzić wspólnie czas na szalonych tańcach i śpiewie przy dźwiękach przebojów polskich i światowych w wykonaniu zespołu muzycznego Star Dance Band z Nasielska.

Czytaj więcej...

Copyright 2024 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon