BAL KARNAWAŁOWY IPA REGION NOWY DWÓR MAZOWIECKI

 

I doczekaliśmy się, sobota, 14 lutego 2015r. godz. 20:00. To już VI raz spotkaliśmy się na Balu Karnawałowym organizowanym przez Zarząd Regionu IPA Nowy Dwór Maz. w Restauracji „RELAX” u Pana Bogdana Świątka. Tym razem przybyło nas aż 120 osób, które chciały spędzić wspólnie czas na szalonych tańcach i śpiewie przy dźwiękach przebojów polskich i światowych w wykonaniu zespołu muzycznego Star Dance Band z Nasielska.

Jak to jest w zwyczaju – Przewodniczący Regionu wspólnie z Zarządem powitali wszystkich gości życząc udanej zabawy do białego rana, po czym Piotr Gubernat uroczyście wręczył gospodarzowi Bogdanowi Świątek legitymację Zasłużony dla Sekcji Polskiej IPA, za kilkuletnią współpracę wspomagającą nasz Region.  

Stoły uginały się od pysznego jadła oraz różnorakich napojów od których wzrastał poziom dobrego humoru i zadowolenia. Przed północą chłopcy z Zarządu – Piotr Gubernat, Zbyszek Ferenc, Przemek Ratajek i Jarek Czwak poprosili wszystkie Panie na parkiet, gdzie wręczyli upominki w postaci czekolady i tulipana dla każdej Walentynki. W rewanżu Panie wycałowały czterech Walentych a dwie panie wykonały kilkunastominutowy   pokaz tańca Zumba.

I tak dobre humory dopisały wszystkim do rana, które to nadeszło bardzo niespodziewanie i trzeba było się rozstać. Oczywiście wszyscy zapowiedzieli się na następny bal w przyszłym roku.

Opracował:

Piotr Gubernat

 

  • DSC01314
  • DSC01322
  • DSC01355
  • DSC01359
  • DSC01383

Copyright 2019 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon