Aktualności

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE REGIONU IPA RADOM 2018

17 stycznia 2018 r. rozpoczęła się kolejna 3-letnia kadencja zarządu Regionu Radom Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA. Na Walnym Zebraniu w sali konferencyjnej KWP zs. w Radomiu zgromadziła się skromna reprezentacja naszych członków, bo raptem niespełna 30 (w tym Prezes Mazowieckiej Grupy Wojewódzkiej IPA - kol. Zygmunt Kot) z blisko 160, którzy opłacili składki członkowskie w 2017 roku.

Czytaj więcej...

IPA W POLSCE MA JUŻ 25 LAT!

To już ćwierć wieku odkąd 6 listopada 1992 roku, jednogłośną decyzją Międzynarodowej Rady Wykonawczej IPA na posiedzeniu w Rio de Janeiro, Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji na dobre zagościło w Polsce. Można by się zastanawiać czy to dużo czy mało, wszak IPA powstała w 1950 roku. Ale to były inne czasy i pewnie trudno byłoby wtedy realizować w Polsce Ludowej szczytne cele statutowe stowarzyszenia.

Czytaj więcej...

NOWA KADENCJA WŁADZ SEKCJI POLSKIEJ IPA

W dniach 25-27 listopada 2016 r., w Solcu Zdroju, odbył się X Kongres Sekcji Polskiej IPA. Była okazja do podsumowania 3-letniej pracy Prezydium Zarządu Sekcji, zakreślenia planów na przyszłą kadencję. Miejscem obrad był hotel Malinowy Raj, który jest obiektem rekomendowanym przez IPA, a to z kolei wiąże się z możliwością korzystania przez członków naszej organizacji z 20% rabatu na usługi.

Czytaj więcej...

Copyright 2018 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon