IV INTEGRACYJNY RAJD ROWEROWY IPA – RELACJA

 

Zgodnie z zapowiedzią, IPA Region Sochaczew pod kierownictwem przewodniczącego - Kolegi Pawła, zorganizował w dniu 6 maja 2023 r. rajd rowerowy dla członków regionu oraz osób zaprzyjaźnionych i wspierających naszą organizację.

Z uwagi na mało sprzyjające okoliczności przyrody trasa w ostatniej chwili musiała ulec zmianie i skróceniu. Niemniej jednak przybyli na miejsce startu uczestnicy wycieczki wykazali się niemałym zapałem i chęcią wzięcia udziału w wydarzeniu, które jak się wydaje na stałe wpisało się w kalendarz naszego regionu. Nagrodą za stawiennictwo i udział w rajdzie było nie tylko hartowanie ciała i umysłu przeciwnościami pogodowymi, ale także smaczny poczęstunek na zakończenie wyprawy rowerowej w bardzo sympatycznym gronie. Gorąca grochówka, herbata, napoje, a także przygotowane ognisko i miejsce wypoczynku zrekompensowały z pewnością podjęty wysiłek. Należy zauważyć, że pomimo kiepskiej aury humor uczestnikom dopisywał, a rozmowy w miłym towarzystwie miały miejsce jak zwykle.

Serdeczne podziękowania za udział w wydarzeniu należą się wszystkim uczestnikom, ale także osobom odpowiedzialnym za całokształt przygotowań oraz udostępnienie terenu, jak również dbającym o bezpieczeństwo policjantom Wydziału Ruchu Drogowego naszej jednostki Policji.

Dziękujemy!

 

Tekst: Tomasz Wojciechowski

Copyright 2023 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon