RODZINNY RAJD ROWEROWY 2018

 

Region IPA Sochaczew 12 maja 2018r. zorganizował Rodzinny Rajd Rowerowy w którym brali udział członkowie stowarzyszenia wraz z rodzinami i osoby zaprzyjaźnione. Trasa rajdu liczyła około 22 km i prowadziła z Sochaczewa do miejscowości Granice znajdującej się w Kampinowskim Parku Narodowym. Trasę pokonało 36 uczestników. Celem Rajdu Rowerowego była realizacja założeń :

- aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu

- propagowanie bezpiecznego zachowania na drodze

- popularyzacja elementów poprawiających widoczność niechronionych na drodze

- popularyzacja walorów turystycznych okolic Sochaczewa

- popularyzacja i upowszechnienie turystyki rowerowej

- propagowanie idei ochrony środowiska naturalnego

- propagowanie turystyki rodzinnej

- propagowanie idei hasła „Służyć przez przyjaźń.

Rajd zabezpieczony był przez załogę karetki pogotowia jak i przez policjantów ruchu drogowego którzy przed startem udzielili instruktażu odnośnie bezpieczeństwa na drodze. Wszyscy uczestnicy zostali wyposażenie w kamizelki odblaskowe wręczone przez Burmistrza miasta Sochaczew pana Piotra Osieckiego.

W miejscowości Granice na uczestników czekała dodatkowa atrakcja w postaci wycieczki po ścieżce dydaktycznej Kampinowskiego Parku Narodowego pod opieką przewodnika. Uwieńczeniem rajdu było zorganizowane ognisko dla uczestników gdzie podczas wspólnego piecznie a kiełbasek wręczono legitymację honorowego członka stowarzyszenia IPA Region Sochaczew.

 

 

  • SAVE_20180517_113637
  • SAVE_20180517_113642
  • moto
Copyright 2019 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon